Шановні користувачі, ми вдячні Вашій допитливості і прагненню нового,
що привели Вас на цей сайт!

Команда Проекту «Візіріс», має честь презентувати принципово новий додаток до вже звичних інструментів Вашого бізнесу.

Чому виникла потреба його створення?

В Україні, та й у всьому світі, законодавець передбачає низку випадків, коли Ваші приватні права щодо контрагентів в один момент змінюються із настанням юридичних фактів, які не залежать від Вашої волі.

До таких подій традиційно відносять банкрутство, реорганізацію, ліквідацію, тощо. Яскравий приклад — законодавство про банкрутство, яке передбачає «пресічні строки» заявлення вимог до боржника, після оголошення про початок його банкрутства. При цьому, не має значення, чи є Ваші угоди простроченими – строк виконання грошових вимог, вважається таким, що настав. Щоб збільшити шанси кредитора на повернення заборгованості, його дії по відношенню до боржника повинні бути негайними і своєчасними. Адже в разі пропуску строку на звернення з кредиторськими вимогами, шанси повернути заборгованість дорівнюють практично нулю. Крім цього, для зниження ризиків кредитора перед здійсненням операцій рекомендується ретельно проводити аналіз майнового стану контрагента, завчасно подбати про свої інтереси, перевіривши фінансовий стан боржника, наявність необхідних активів і претензій з боку інших кредиторів і контролюючих органів.

Тепер уявіть, що про подію Вам нічого не було відомо,а дізнались про неї, лише коли настав строк платежу або поставки ? Нерідкісні випадки, коли негативні фактори виникли до угоди, але від Вас були приховані. Наприклад, шанси на уникнення збитків будуть мізерними, якщо Ви здійснили попередню оплату або відвантажили товар контрагенту, який перебував в ліквідаційній процедурі.

Звичайно, держава робить все можливе, щоб доступ до таких відомостей був безперешкодним і публічним. Однак, періодична перевірка персонально для сотень контрагентів, погодьтесь — невдячна і рутинна діяльність. А знаменитий «людський» фактор робить її вкрай ненадійною. Будь-що: необізнаність із джерелами інформації, брак часу, неуважність людини при введенні даних, може призвести до болючих фінансових втрат.

Послуги моніторингу, що виникали час від часу на ринку, пропонували по суті, аналогічний підхід: «Ви надаєте нам дані партнерів, ми, за плату, перевіряємо їх стан». Це не завжди зручно, адже змушує відволікатись , та й передача приватних відомостей стороннім особам далеко не завжди бажана.

Започатковуючи Проект, наша команда задались метою виправити цей недолік, вивільнити Ваш час для ведення бізнесу. Ми забезпечимо Вас потрібною інформацією, за допомогою вже звичних інструментів обліку у поєднанні з нашим програмним забезпеченням.

Наша команда

Над розробкою модулю працює досвідчена команда арбітражних керуючих з багаторічною практикою в області ліквідації та банкрутства підприємств, а також провідні розробники в галузі автоматизації облікових та управлінських процесів на базі програмних продуктів «1С:Підприємство»

Проект «Візіріс» саме для Вас, якщо:

  • у Вас десятки контрагентів, з якими маєте розстрочені у часі зобов’язання;
  • серед Ваших клієнтів є або можуть виникнути «ризиковані»;
  • Вам набридло вишукувати інформацію про партнерів самостійно, витрачаючи на це безліч часу;
  • Ви не готові втратити свої кошти, через несподіване банкрутство або припинення контрагента;
  • Ви вже користуєтесь популярними системами обліку «1С».