ВІЗІРІС. WEB-Моніторінг

Представляємо Вам новий режим нашого WEB-сервісу - «ВІЗІРІС. Open Data»!

«ВІЗІРІС. Open Data» - це можливість безкоштовно перевірити Ваших контрагентів в Особистому Кабінеті Користувача на нашому сайті. Ви зможете отримати основну юридичну інформацію про свого ділового партнера та переглянути інформацію про його можливі проблеми за їх наявності. Вам будуть доступні відомості стосовно виконавчих проваджень по контрагенту, його податкових заборгованостей, зв`язків з іншими юридичними особами по керівнику та проблеми, пов`язані з банкрутством.

Дана функція безкоштовна і доступна для всіх зареєстрованих користувачів на нашому сайті!

Актуальна інформація про Ваших контрагентів в режимі “on-line”!

«ВІЗІРІС. WEB-Моніторинг» це платний додаток до безкоштовного сервісу «ВІЗІРІС. Open Data», який дозволить Вам відстежувати в Особистому Кабінеті Користувача стан та зміни будь-якої кількості Ваших контрагентів. В разі зміни будь якого значення по контрагенту – керівника, адреси, статусу платника ПДВ чи критеріїв надійності, Ви відразу отримаєте відповідне повідомлення у вигляді звіту на свою електронну пошту.

З вартістю даного сервісу, а також з переліком пакетів послуг, до яких він входить, Ви маєте змогу ознайомитись в розділі «Тарифи та акції» на нашому сайті.Друк E-mail