ВІЗІРІС. Контрагент

Вам більше не доведеться витрачати час на пошук інформації про контрагента в різних реєстрах!

«ВІЗІРІС. Контрагент» - один з функціональних блоків додатку «ВІЗІРІС» для облікових систем на базі «1С: Підприємство» (можлива інтеграція з іншими програмними комплексами), який дозволяє отримати коротке досьє контрагента безпосередньо в обліковій системі лише за кодом ЄДРПОУ.

Додаток дозволяє отримати основну юридичну інформацію про контрагента та короткий опис його можливих проблем. На основі отриманих даних можливо автоматично створити нову картку контрагента в довіднику, або ж оновити вже існуючу.

Також «ВІЗІРІС. Контрагент» дозволяє перевіряти статус платника ПДВ контрагента при проведенні по ньому господарських операцій – реалізація товарів та послуг, платіжне доручення вихідне, видатковий касовий ордер. Дана функція реалізована для запобігання можливих проблем з податковою в тому разі, коли контрагент без попередження змінює статус платника ПДВ.

З вартістю даного сервісу, а також з переліком пакетів послуг, до яких він входить, Ви маєте змогу ознайомитись в розділі «Тарифи та акції» на нашому сайті.Друк E-mail