ВІЗІРІС. 1С-Моніторінг

Застрахуйте свій бізнес від можливих ризиків при співпраці з ненадійними партнерами – відстежуйте стан своїх контрагентів прямо в Вашій обліковій системі «1С: Підприємство»!

Раптові банкрутство та ліквідація контрагентів щорічно приносять значні збитки для їх кредиторів. Адже строк подання до суду заяви з вимогами до божника обмежений законодавством (1 або 2 місяці в залежності від типу події) і кредитор не завжди вчасно може дізнатися про скрутне становище свого контрагента і, тим більше, вчасно відреагувати на подію, наражаючи таким чином своє підприємство на фінансові втрати. Єдиним методом запобігання таких збитків є щоденне відстеження правового статусу своїх контрагентів. Але як бути у випадку, коли підприємство має десятки, сотні або й тисячі контрагентів, адже їх ручна перевірка буде вимагати колосальних затрат часу.

«ВІЗІРІС. 1С-Моніторинг» - це функціональний блок додатку «ВІЗІРІС» для програмних продуктів на базі «1С: Підприємство», який дозволяє автоматично відстежувати статус Ваших контрагентів безпосередньо в довіднику «Контрагенти» Вашої облікової системи!

Модуль дає змогу проводити автоматичні щоденні перевірки Ваших контрагентів без відволікання від основного робочого процесу. Як тільки хтось із Ваших контрагентів перейде в розряд «ненадійних» - додаток для 1С зразу про це Вас повідомить. Додатково, всі операції по ненадійним контрагентам (платіжні доручення, видаткові накладні, касові ордери) будуть фіксуватись як «проблемні» і відправлятимуться на електронні поштові адреси відповідальних осіб у вигляді звітів. Таким чином, виключається можливий ризик збитків від помилок персоналу при роботі з ненадійним підприємством-боржником.

Всі перевірки і моніторинг являються повністю конфіденційними – адже відбуваються виключно на Вашому комп`ютері чи сервері. Модуль «ВІЗІРІС» завантажує з нашого серверу бібліотеку проблемних контрагентів та порівнює її дані з Вашими контрагентами в довіднику.

З вартістю даного сервісу, а також з переліком пакетів послуг, до яких він входить, Ви маєте змогу ознайомитись в розділі «Тарифи та акції» на нашому сайті.Друк E-mail