ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Сухою мовою технічної документації наша місія сформульована так: «...під «Проектом» розуміється програмне забезпечення «Візіріс» для відстеження та інформування про наявність проблемних контрагентів. Модуль періодично порівнює бази даних управлінського та/або бухгалтерського обліку Клієнтів з базою даних «Бібліотека проблемних компаній» в режимі “Online”. Це означає, що Вам більше не слід відволікатись на щоденний моніторинг стану контрагентів, адже наш Модуль це зробить сам, поки, увімкнувши свій комп’ютер, Ви п’єте ранкову каву.

При цьому персональні дані з Вашої клієнтської бази лишаються у цілковитій безпеці, вони нікуди не передаються. Зміни у публічних відомостях всіх підприємств України за добу самі надійдуть до Вас, а встановлений додаток «Візіріс» коректно звірить їх із клієнтами Вашого обліку.

Результати, у разі збігів, будуть виведені на електронну пошту тих посадових осіб, яких Ви самі вкажете при реєстрації. Абоненти побачать назву партнера, коротку інформацію про характер його проблеми, посилання на офіційне джерело. За бажанням Ви зможете перейти по цьому посиланню та отримати розгорнуту картину події.

Ми жодним чином не ставили на меті вводити обмежувальні функції у наше ПО. Ви вільні обрати потрібні заходи після попередження, аж до ігнорування повідомлення, відхилення повтору на майбутнє. Ви самостійно встановите коло осіб, які приймуть необхідні управлінські рішення і поінформують про них решту зареєстрованих працівників.

Звичайно, в момент першого встановлення, кількість збігів може бути більшою, оскільки Модуль перевірить всю існуючу базу партнерів, навіть тих, розрахунки з якими завершені, дружні компанії, тощо. Після встановлення Вами статусу по кожному збігу ця інформація повторно не надходитиме. Юридична особа знову потрапить у повідомлення, лише у разі нової публічної інформації про неї. Таким чином, робота ПО не перевантажить Вашу пошту.

Все в світі починається з ідеї. Першим найкращим схваленням для нас буде, якщо Ви визнаєте корисним втілення ідеї і випробуєте її. Другим Визнанням буде момент, коли Ви отримаєте економічний ефект від своєчасно вжитих заходів. Третім – коли порадите нас своїм друзям, за що ми віддячимо Вам акційно.